Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İzmir İstanbul arası gerçekleşen evden eve nakliyat işiniz için fiyat vermek çok doğru olmayacaktır.

Bunu sizlere şu şekilde açıklayabiliriz. Örneğin 2+1 ev eşyası için bir fiyat verdiğimiz durumda bunu neye göre verdiğimizi de detaylı olarak belirtmemiz gerekecektir. Çünkü her 2+1 ev eşyası miktar ve değer bakımından aynı olmamaktadır. Bunun yanısıra eşyalarınızın alındığı ve yeni taşındığı evde yüksek kat olması durumunda asansörlü ve asansörsüz taşıma fiyatları değişkenlik göstermektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Doğru fiyatlandırma yapılabilmesi için 2 seçenek vardır. Birincisi eşyalarınızın uzman ekspertiz tarafından yerinde tespit edilmesi ile olacaktır. Bir diğer seçenek ise sizlerin eşyalarınız hakkında detaylı bilgi vermesi ve eşya resimlerini tarafımıza mail/whatsapp yoluyla ulaştırmanız olacaktır. Böylelikle taşıma işleminiz için net ve doğru fiyatlandırma yapılmış olur.

1997 yılından beri İzmir ve İstanbul illerimiz arası evden eve nakliye ve parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamız İzmir ve İstanbul illerimiz arası kendi araçlarıyla gerçekleştirdiği başarılı nakliye organizasyonları sayesinde Ege evden eve nakliyat sektöründe bir numaralı konumdadır.

Eşyalarınızın paketlenmesi ve işçilik konusunda hassasiyet gösteren firmamız her taşımayı kendi taşıması gibi görerek itinalı ve titiz bir çalışma gerçekleştirerek sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Nakliye fiyatlarımızda oldukça hesaplıdır. Kendi özmal sermaye araçları ile hizmet veren ve sizlere firmamız niteliğinde hizmet veren firmalar arasında kıyaslama yaptığınızda İzmir İstanbul arası nakliye ücretlerimizin çok daha ekonomik olduğunu göreceksinizdir.