1997 yılından günümüze dek sürdürdüğümüz aile mesleğinde, EGETUR genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanlarımız ve kurumsal taşımalara getirdiğimiz yepyeni boyut ile Evden Eve Nakliyat ve Kurumsal Taşımacılığın şüphesiz yeni lideri konumundayız.

Kısa zamanda büyük bir gelişme gösteren firmamız İstanbul Avrupa Yakası başta olmak üzere İzmir ve Bodrum’da açmış olduğu yeni şubeleriyle hizmet yelpazesini genişletmiştir. İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, amacımız ise günümüz şartlarına daima ayak uyduran ve eski taşımacılık anlayışından uzak yenilikçi ve kaliteli bir nakliyat şirketi olarak bu piyasada var olmaktır. Verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu ve taşıdığımız eşyanın kıymetini bilerek, öncelikli olarak güvenlik tedbirini elden bırakmadan ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden tecrübeli ve eğitimli personelimiz ile evden eve taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.
Amacımız çağdaş standartlarda evden eve nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

EGETUR olarak hem Evden Eve Nakliyat hem de Kurumsal Taşımacılık alanlarında hizmet vermekle beraber, Türkiyede Kongre ve Fuar taşınmasında uzmanlaşmış tek nakliye firmasıyız. Firmamız kesinlikle taşeron kullanmamaktadır. Araçlar ve ofisler özmallarımızdır.

“Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan EGETUR Nakliyat güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

YETKİ BELGELERİMİZ
Firmamız Karayolu Taşıma Yönetmeliği gereği alınması zorunlu belgelerden K-1 Yurtiçi Taşımacılığı, K-3 Yurtiçi Ev ve Büro Eşyası Taşımacılığı Yetki Belgelerini almıştır. Taşıma Yetki belgesi olmaksızın faaliyete izin verilmeyeceği gibi, Yetki belgesiz Firmalarla Taşıma işlerini yaptıranlar, mağduriyetleri halinde Ulaştırma Bakanlığı’ndan hiçbir hak talep edemeyecektir.

K3 Yetki Belgesi

K3 Yetki Belgesi