İzmir Antalya Nakliyat

Akdeniz bölgesinin en önemli tatil ve turizm şehri olan Antalya, evden eve nakliyat işlemlerinin de en çok gerçekleştiği illerimizin başında gelmektedir. Özellikle İstanbul ve İzmir illerimizden Antalya’ya ve Antalya’dan İzmir ve İstanbul’a çok sayıda ev taşıma talebi almaktayız. İzmir ve Antalya illerimiz arası nakliye taleplerinizi en iyi şekilde değerlendirmek ve sizlere en ekonomik taşıma ücretini sunmamız için taşıma tarihinizden enaz 1 hafta öncesinden firmamıza iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Firmamız İzmir ve Antalya illeri arası haftalık seferler düzenlemektedir. Bu seferlerimiz ile komple veya kısmi parça eşyalarınızı taşıma imkanı bulabilirsiniz. İzmir Antalya arası taşıma hizmetlerimiz arasında tüm eşyalarınızın paketlenmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montaj işlemlerinin yapılması, beyaz eşyalarınızın sökme ve yeni evde bağlantılarının yapılması, tüm mutfak ve salon cam-porselen türü kırılacak eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi, askılı elbiselerinizin portatif askılı dolaplarda taşınması bulunmaktadır.

Eşyalarınızın paketlenme resimlerini aşağıda görebilirsiniz. Tüm evinizde bulunan büyük parça eşyalarınız havalı naylon ve kraft kağıtla paketlenmektedir.

Eşya Paketleme - 1

Eşya Paketleme – 1

Eşya Paketleme - 2

Eşya Paketleme – 2

Tüm şehirlerarası nakliye işlemlerinde olduğu gibi İzmir Antalya evden eve nakliyat hizmetinde de sizlere firmamız reklam ve logolu araçlarıyla hizmet vermekteyiz.

Evden eve nakliyat sektöründe iyi bir tercih sizlerin daha rahat ve sorunsuz bir taşıma hizmeti almanız anlamına gelmektedir. Bu nedenledir ki nakliye firması tercihinde bulunurken mutlaka ve mutlaka kurumsal ve referanslı evden eve nakliyat firmalarını tercih ediniz.