İzmir Aydın Nakliyat

İzmir’den Aydın’a eşyalarınızı garantili ve sigortalı taşıyoruz. Üstelik ekonomik nakliye fiyatlarına. 18 yılı aşkın hizmet verdiğimiz evden eve nakliyat İzmir sektöründe dürüstlüğümüz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile sektörde tercih edilen ender nakliye firmalarından biriyiz. Kurumsal yapımız ve programlı çalışmalarımız sayesinde taşınma işlemlerinizi sorunsuz ve hasarsız gerçekleştirmekteyiz.

Evden eve nakliyat sektörü maalesef şuan itibari ile taşeroncuların elinde. Firma görünümünde olan kişiler sizlerle ucuz fiyatlara anlaşma sağlayıp eşyalarınızı sizden habersiz başka kamyoncu veya nakliyat firmalarına vermektedirler. Durum böyle olunca taşıma sürecinde maddi ve manevi zararlarınız olmaktadır.

Lütfen anlaşma sağladığınız nakliye firmalarını detaylı olarak inceleyiniz. Firmanın Tüzel Kişi (Şirket) olmasına dikkat ediniz.

Eşya Paketleme - 1

Eşya Paketleme – 1

Eşya Paketleme - 2

Eşya Paketleme – 2

Eşya Paketleme - 3

Eşya Paketleme – 3

Eşya Paketleme - 4

Eşya Paketleme – 4

İzmir Karşıyaka ofisimiz ile 7/24 görüşerek evden eve nakliyat ile ilgili ip uçları alabilir ve nakliye işleminiz için fiyat çalışması yaptırabilirsiniz.

Aydın iline seferlerimiz sadece İzmir’den ibaret değildir. İstanbul’dan Aydın’a yada Aydın’dan İstanbul veya İstanbul güzergahında bulunan Balıkesir, Bursa, Yalova, İzmit ve Tekirdağ illerine de eşyalarınızı ekonomik fiyatlara taşıma imkanı sunmaktayız.

Firmamız bugün olduğu gibi gelecekte de Evden Eve Nakliyat dünyasının zirvesinde olacaktır. Her zaman müşterimize en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacağız.

Eşyalarınızın paketlenmesi resimlerde gördüğünüz şekilde yapılmaktadır. Tüm evinizde bulunan büyük parça eşyalarınız havalı naylon ve kraft kağıtla paketlenmektedir.