İzmir İstanbul Nakliye Hizmetlerimiz

İzmir İstanbul illerimiz arası evden eve nakliye hizmetleri sunan firmamız EGETUR Nakliyat, daha iyi hizmet almanız için sürekli yatırımlar yapmakta ve hizmet yelpazesini genişletmektedir.

Firmamız İzmir ve İstanbul illeri arası evden eve nakliyat, ofis, villa, fuar ve kongre malzemesi, ambar ve parsiyel taşıma hizmetleri gibi nakliye hizmetlerini yılın 365 günü aralıksız vermektedir.

Her iki ilde şubelerimizin olması ve yoğun olarak İzmir-İstanbul arası taşıma işlemleri gerçekleştiriyor olmamız tercih edilmemizde önemli etkenler olsada en önemlisi müşteri memnuniyetini gözeterek söz verdiğimiz zamanda, söz verdiğimiz gibi bir hizmet sunmamız tercih edilmemizin en önemli unsurudur.

Misyonumuz gereği müşteri memnuniyetine çok önem vermekteyiz. Amacımız sadece para kazanmak değil, taşınma işleminde bizi tercih eden müşterilerimizin eşyalarını sorunsuz ve hasarsız bir şekilde taşımaktır.

İZMİR-İSTANBUL ARASI GÜNLÜK VE HAFTALIK PARÇA VE KOMPLE SEVKİYATLARIMIZ VARDIR.

Eşyalarınızın paketlenme resimlerini aşağıda görebilirsiniz. Tüm evinizde bulunan büyük parça eşyalarınız havalı naylon ve kraft kağıtla paketlenmektedir.

Eşya Paketleme - 1

Eşya Paketleme – 1

Eşya Paketleme - 2

Eşya Paketleme – 2

Eşya Paketleme - 3

Eşya Paketleme – 3

Eşya Paketleme - 4

Eşya Paketleme – 4

İzmir İstanbul nakliyat sektöründe iyi bir tercih sizlerin daha rahat ve sorunsuz bir taşıma hizmeti almanız anlamına gelmektedir. Bu nedenledir ki nakliye firması tercihinde bulunurken mutlaka ve mutlaka Kurumsal ve Referanslı evden eve nakliyat firmalarını tercih ediniz.