İzmir Tekirdağ Nakliyat

Tekirdağ ilimiz Marmara bölgesinde İstanbul ve Edirne arasında olup sanayisi gelişmiş ve iş potansiyeli olan bir şehrimizdir. Bizlere İzmir’den Tekirdağ arası evden eve nakliyat talepleri geldiğinde İstanbul’a yakın olması sebebi ile en iyi şekilde değerlendirip en ekonomik fiyatı müşterimize sunmaktayız.

Nakliye sektöründe firmalar genelde tek merkezli olduğundan bir şehirden başka bir şehre taşıma işlemi gerçekleştiği zaman gidilen şehrin merkezi ofise olan uzaklığı baz alınarak fiyat verilmektedir. Bunun nedeni ise evden eve nakliyat firmalarının sahip olduğu K-3 yetki (Ev&Ofis Taşıma) belgesi dışında bir taşıma hizmeti verememesidir. Bunun için şehirlerarası taşıma işlemi yapacaksanız nakliye firmalarına enaz 1 haftadan önceden bilgi vermelisiniz ki gidilen şehirden dönüş yükü ayarlanabilsin ki taşıma işleminiz daha ekonomik yapılabilsin.

Eşyalarınızın paketlenme resimlerini aşağıda görebilirsiniz. Tüm evinizde bulunan büyük parça eşyalarınız havalı naylon ve kraft kağıtla paketlenmektedir.

Eşya Paketleme - 1

Eşya Paketleme – 1

Eşya Paketleme - 2

Eşya Paketleme – 2

Eşya Paketleme - 3

Eşya Paketleme – 3

Eşya Paketleme - 4

Eşya Paketleme – 4

Erken rezervasyonun önemi burada açıkca anlaşılmaktadır. Tarafımıza iletilen şehirlerarası evden eve nakliyat taleplerini firmamız en iyi koşullarda değerlendirmekte olup sizlere en ekonomik nakliye fiyatını sunmaktadır.

Firmamız İzmir ve İstanbul şubeleri arası yıllardır gerçekleştirdiği nakliye organizasyonlarına İzmir – Tekirdağ arası ev taşıma organizasyonlarını da ekleyerek servis ağını genişletmektedir. İzmir’den Tekirdağ’a veya Tekirdağ’dan İzmir’e taşıma işleminiz olduğunda firmamızdan bilgi ve fiyat almadan karar vermeyiniz.

İzmir ve Tekirdağ illerimiz arası yılın 365 günü ev, ofis ve parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Kaliteli hizmet sunumu ile sektörde en iyi firmalar arasında gösterilen firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Sizleri de EGETUR Nakliyat kalitesi ile tanışmaya ve taşınmaya davet ediyoruz.