Kongre Taşımacılığı

Ülkemizde en çok kongre organizasyonlarının gerçekleştiği illerin başında İzmir ve İstanbul gelmektedir. Kongre organizasyonları aylar öncesinden planlanan ve hiçbir şekilde erteleme yada planlanan zamanda değişiklik olmayan organizasyonlardır. Bu bilinçte hizmet veren EGE TUR Evden Eve Nakliyat yurt içinde özel kurumlara kongre nakliyesi özel hizmetini vermektedir. Kongre malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, Kongre’nin yapılacağı yerde stand malzemelerinin kurulumu dikkatle ve titizlikle yapılır.

Kongre Taşımacılığı

İzmir İstanbul Kongre Taşımacılığı

Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere Kongre’de sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Kongre bitiminde aynı şekilde önemli bir titizlikle stand malzemelerinizi ve sergilenmiş eşyaları, aldığımız yere bırakıyoruz. Bütün bu çalışmaları hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız.

Kongre Taşımalarında zaman çok önemlidir. Taşıma esnasında oluşabilecek olumsuz durumlarda Kongrenin ertelenmesi yada iptali gibi durumlara mahal vermemek için firmamız minimum hatayla çalışmaktadır. Araçların herhangi bir arızaya mahal vermemek için periyodik bakımları tam ve eksiksiz yapılır. Bununla beraber şehir içi taşıma belgeleri eksiksiz olarak araçlarda bulundurulur. Olası olumsuz durumlarda yedekte bir araç her zaman bekletilir.

Sizlerde İzmir İstanbul arası Kongre Taşımacılığı hizmetlerinizi profesyonel bir nakliye şirketi ile zamanında ve hızlı çözüme kavuşturmak istiyorsanız firmamızı 444 9 069 nolu çağrı merkezinden arayabilirsiniz…