Ofis taşımacılığı, ev taşımacılığından daha hassas olup dikkat gerektiren bir uygulamadır. Bunun için işini doğru yapan ve dolaylı olarak aracı yöntemi ile iş yapan nakliye işlemlerinden ziyade direk ofis taşımacılığı yapan firmalarla çalışmanız doğru bir karar olacaktır.

İzmir’den İstanbul’a veya İstanbul’dan İzmir’e yapılacak ofis taşımacılığı için güvenilir bir nakliye firması ile çalışmayı düşünüyorsanız öncelikle bu konuda firmadan emin olmanız ve size güven vermelidir.

Bir çok ofis taşıma firması ekspertiz hizmeti sunmadan size direk fiyat verdiğinde şüphelenmeniz ve sonradan sürpriz yaşamamanız için doğru bir ofis taşıma firması ile iş yapmanız gerekir. Bunun için taşınacak ofis malzemelerinin tespit edilmesi için bir ekspertiz tarafından keşif yapılarak hem nasıl bir taşıma yapılacağı, ne kadar ücrete mal olacağı sağlıklı bir şekilde çıkartılarak size bildirilir ve taşıma işlemi için bir sözleşme düzenlenir. Bu sözleşme her iki tarafı da bağlayıcı nitelikte olduğu için karşınıza sonradan bir sürpriz çıkartılmaz.

İzmir İstanbul Ofis Taşıma

İzmir İstanbul Ofis Taşıma

İlk konuşmanızda taşınacak eşyalarınız hakkında bilgi verirken, gözden kaçırılan bazı detaylar karşınıza ek maliyet olarak çıkmaktadır. Mesela taşımanız için gereken bir asansör maliyet açısından önemli bir detaydır. Bu detay ekspertiz denetimi olmadan yapıldığında size ek maliyet çıkartacaktır.

Bu şekilde çalışan bir çok korsan firma kaçak olarak taşımacılık yapmaları nedeni ile gerekli olan belgelere sahip olmadığından, yol güzergahında yapılan polis denetimlerinde gününüzün zehir olmasına sebebiyet verecektir.

Firmanızın kalifiye ekip ve ekipmanlara sahip olması taşımacılığında kalitesini arttırmakta ve sigorta kapsamından yararlandırılmanız için tüm bu işlemlerin profösyönel olarak yapıldığından emin olmalısınız.

Ofis taşımacılığı yaptıracak kişilerin özellikle asansör hizmetinin firmanın fiyat politikası içinde yer almasına dikkat etmeleri gerekir. Kiralama şeklinde yapılan asansör hizmetleri hem vergiden kaçıran hemde size fazla maliyet getiren korsan firmalardır.

İzmir İstanbul arasında hem şehirler arası hemde şehir içi ofis taşımacılığı yapan firmamız, sigortalı ve kalifiye eleman bulundurup, tüm nakliye belgelerine sahiptir. Taşıma işlemleriniz için ekspertiz yapmadan fiyatlandırma yapılmayıp ekspertiz işlemlerimiz için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Taşıma işleminiz için sözleşme ve sigorta yapılmadan yola çıkılmamaktadır.

Tüm ofis malzemeleri de-monte ve monte işlemleri konusunda deneyimli kişiler tarafından yapılarak taşınacak malzemelere göre özel paketleme işlemleri ile malzemelerin çarpmalara karşı korunması sağlanır. De-monte malzemeler itina ile sökülürken yeni yerine ulaştığında yine monte edilerek alındığı şeklinde düzenlenir. İzmir ve İstanbul içinde yer alan yüksek katlı binalarda yer alan ofislerin taşımacılık hizmetlerinde asansör hizmetimizde hazır bulundurulur. Tüm çalışanlarımız konusunda deneyimli ve işini iyi bilen bir ekipten oluşmaktadır. Kiralama ve anlık personel ihtiyacını gidermek için gündelik eleman çalıştırarak verilen hizmetin kalitesini düşürmemektedir. Verilen ve sözleşmeye ilave edilen tüm maddelere riayet edilerek maddi olarak ve taahhüt ettiğimiz zamanda nakliye taşımacılığını gerçekleştirilerek, işimizi yapmanın gönül rahatlığı ile vedalaşırız. Bu sistemli ve kaliteli hizmet için korsan çalışan firmalardan daha fazla ücret ödemeden garanti nakliye işlemi almanıza da imkan sağlarsınız.

Ofis taşımacılığı için daha detaylı bilgiyi http://www.ofistasimaistanbul.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz…