Parça eşya taşıma; bir kamyonu dolduramayacak kadar fazla olmayan ev, ofis, çeyiz, yazlık, bekar eşyası gibi eşyaların bir arada taşınması işlemidir. Eşyalarınız aynı güzergahtaki başka müşterilerin eşyaları ile birleştirilir ve daha ekonomik fiyatlar sunulur. Böylece komple nakliye ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

Firmamız da özellikle İstanbul’dan Ege bölgesi başta olmak üzere Marmara, Akdeniz ve İç Anadolu bölgesi illerimize yoğun parça eşya transferi gerçekleştiren kurumsal bir nakliye şirketidir. Parça eşya taşımacılığını, nakliyat firmaları arasında ilk olarak İstanbul ve İzmir arası gerçekleştiren firmamız bugün gelinen noktada tüm Türkiye’ye parça eşya taşıması hizmeti sunmaktadır.

İzmir İstanbul arası günlük ve haftalık olarak parça eşya taşıma sevkiyatlarımız vardır. Sizlerde uygun nakliye fiyatlarından yararlanmak için bizimle çalışabilir ve eşyalarınızın sağlıklı ve güvenli taşımasını sağlayabilirsiniz.

Hemen hemen hergün İstanbul – İzmir arası parça eşya nakliyesi yapmaktayız. Amacımız siz değerli müşterilerimizi yüksek taşımacılık maliyetlerinden kurtararak daha uygun fiyatlarla eşyalarınızı taşımaktır.

Eşya Paketleme - 1

Eşya Paketleme – 1

Eşya Paketleme - 2

Eşya Paketleme – 2

Eşya Paketleme - 3

Eşya Paketleme – 3

İstanbul ve İzmir şubelerimizle ortaklaşa yürütmüş olduğumuz çalışma sayesinde eşyalarınız hem daha güvenli taşınmış olur hemde yüksek maliyetler ödemek zorunda kalmazsınız. Eşyalarınız kendi araçlarımızla adresinizden alınıp yine adresinize teslim edilmektedir. Öğrenci eşyası, çeyiz eşyası, yada kısmi parsiyel eşyalarınızı gönül rahatlığıyla EGETUR Nakliyat kalitesi ile taşıtmanın keyfini yaşayın.

Not: Son zamanlarda artan korsan nakliye firmaları maalesef diğer nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi parça eşya taşınmalarında da ortaya çıkmaktadır. Eşyalarınızı tarafınızdan teslim aldıktan sonra İzmirden gelen açık kamyonlara belli bir komisyon karşılığında vererek göndermek isteyebilirler. Bunun için mutlaka firmanın kendi aracının gelmesine dikkat ediniz. Ayrıca ödemenizi iş bitiminde yapmak isteyin. Korsan firmalar eşyalarınızı teslim aldıktan sonra genelde tüm ödemeyi almak isterler. Bu konuda kesinlikle taviz vermeyin.

İzmir İstanbul parça eşya taşımacılığı için daha detaylı bilgi almak isterseniz parça eşya taşıma hizmetleri için yayına aldığımız http://www.parcaesyatasima.com.tr kurumsal web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.