Gün geçtikçe ihtiyacı daha fazla duyulan nakliye işlemleri, içinde ev, ofis, fabrika, işyeri, fuar ve stant malzemeleri, sanatsal etkinliklerde kullanılan malzemelerin, eski adresten yeni adrese güvenle ve garantili bir şekilde taşınması için önemini daha da arttırmıştır. İzmir’den yapılacak şehirler arası nakliye taşımacılığı için güvenilir olduğu kadar işinde tecrübeli ve tüm belgeleri olan profosyonel hizmet veren firmanın seçilmesi doğru bir nakliye hizmeti almanıza imkan sağlar. Nakliye işlemlerinde taşınacak eşyanın cinsi, miktarı, taşımanın kapsamı ve taşınacak mesafe göz önüne alınır ve fiyat belirlenmesi yapılmaktadır.

Şehir içi veya şehirler arası hizmet veren nakliye şirketleri için en önemli kural nakliye hizmeti vermeye uygun sertifikalarının mevcut olması ve taşıma işlemi öncesinde ekspertiz işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Nakliye sırasında yaşanabilecek kötü süprizler yaşamamak ve son andaki bu olumsuzluklarla kendinizi harap etmemeniz açısından gözden geçirmeniz gerekir.

şehirler arası nakliyat

İzmir İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İzmir şehirler arası nakliye uygulamalarımızda öncelikle yapılan müracaatlarda yerinde ekspertiz yapılarak taşınacak eşyaların bir listesi, değerleri ve taşıma sırasında oluşabilecek riskler göz önünde bulundurularak tüm detaylar tespit edilerek gerekli bilgilendirme ve fiyat seçenekleri müşterimize bildirilir.

Yapılan tespit sonrasında kararlaştırılan tarih ve zamanda gerekli olan ekipmanlarla ile birlikte tüm taşınacaklar darbe ve çarpmalara karşı korunaklı olacak şekilde karton kutulara sarılarak büyük eşyalarda duruma uygun olarak farklı şekillerde muhafaza altına alınarak araca yüklenme işlemi gerçekleştirilir. Bu taşınma sırasında zarar görmesi durumunda büyük bir maddi ve manevi kayıp olabilecek eşyalar firmamız tarafından sigorta kapsamına alınarak tedbir alınır. Bu işlem için nakliye hizmeti talep eden kişi yükümlüdür.

Firmamız verilen ekspertiz için bir ödeme talep etmemekte olup, belirlenen nakliye ücreti ve yapılacak işlemler bir sözleşme ile kayıt altına alınarak hukuki olarak iki tarafıda bağlayıcı bir sözleşme yapılır. Bu sözleşmeye riayet edilerek verilen tüm taahütler yerine getirilir.

Firmamız İzmir İstanbul arası yapılacak nakliye için ekspertiz alınmadan şifai bir ücret verilmez ve işleme başlanılmaz. Korsan firmalar gibi kiralama ve günlük ekip kurarak rastgele bir taşıma işlemi yapılmaz. Bu yüzden güven ve kalite firmamız için vazgeçilmez bir kural olup, misyonumuzu oluşturmaktadır.

Nakliye için yapılan ekspertiz sonrası düzenlenen sözleşmeye göre taşıma işleminin kararlaştırılan gün ve saatte tüm ekip ve ekipmanlarla hazır işimizin başında oluruz. Monte edilen tüm parçalar işinde profesyonel kişiler tarafından sökülerek darbelere karşı korunacak şekilde sarılarak muhafaza altına alınır. Tüm malzemeler ekip tarafından toparlanıp planlı bir şekilde toplanarak uygun şekilde sarılıp kutulara yerleştirilerek taşıma yapılacak kapalı ve uygun büyüklükteki aracımıza düzgün bir şekilde yerleştirilerek yeni adresine gitmek için yola çıkar. Seri ve kurallara riayet ederek yapılan nakliye işlemi yine yeni adrese gelindiğinde tekrar monte edilerek alındığı haline getirilerek teslim edilir. Güler yüz ve kaliteli hizmet karşılı her iki tarafta memnun bir şekilde vedalaşarak işimizi bitirmenin huzuru ile firmamıza dönüş yaparız.

Gerekli görüldüğü hallerde asansör kullanımı için ayrıca bir hesap çıkartılmaz nakliye fiyatının içinde hesaplanarak sözleşmede ifade edilir. Ekstra bir maliyet çıkartılmaz.

Şehirler arası nakliyat hizmetleriniz için daha detaylı bilgiyi http://www.sehirlerarasinakliyat.net.tr web sitemizden edinebilirsiniz…