Villa Taşımacılığı

Villa taşımacılığı, standart bir eve göre daha teferruatlı ve zahmetli bir işlemdir. Eşyaların çok olması taşınmanın belli bir planlama doğrultusunda yapmasını gerekmektedir.

Villa taşımacılığında firmamız genelde taşıma işlemini 2 yada 3 güne bölmektedir. Burda ki amaç eşyaların daha sağlıklı ve rahat taşınmasını sağlamak.

Çalışma programı eşyalarınızın taşınmadan önce ekspertizimiz tarafından görülmesi ile şekillenir. Evinize gelen uzman eksperimiz eşyalarınızı inceledikten sonra taşınacağınız semt veya ilin konumuna bağlı olarak sizlere taşınmanın en rahat hangi koşullarda olacağını bilgisini vermektedir. Sizlerde uygun görmeniz halinde eşyalarınız planlandığı zaman doğrultusunda taşınmaya başlar.

Eşya Paketleme - 1

Eşya Paketleme – 1

Eşya Paketleme - 2

Eşya Paketleme – 2

Eşya Paketleme - 3

Eşya Paketleme – 3

Eşya Paketleme - 4

Eşya Paketleme – 4

Firmamız yıllardır onlarca müşterimizin villa taşımasını gerçekleştirmiştir. Tüm taşımalarımız yaptığımız inceleme ve gerçekleştirdiğimiz sorunsuz taşıma sayesinde kusursuzca gerçekleşmiştir.

Sizde İzmir İstanbul arası taşınacak villanız için bizden bilgi ve fiyat alabilir ve eşyalarınızın güvenliği için en doğru tercihte bulunabilirsiniz.

Taşıma hizmetlerimiz tüm paketleme işleminin havalı naylon ve kraft kağıtlarla gerçekleştirilmesi, mobilyalarınızın de-montaj ve montaj işlemlerinin yapılması, beyaz eşyalarınızın sökme ve takma işlemlerinin yapılması ile cam ve porselen türü kırılacak eşyalarınızın paketlenip kolilenmesi şeklinde olmaktadır.